Strona głównaWynajem autokarów i busów

Wynajem autokarów i busów

Agencja Turystyczno Przewozowa Lew-Trans

Od 1994 r tworzymy wycieczki zarówno dla najmłodszych turystów, renomowanych instytucji i firm oraz wspaniałych seniorów. To z myślą o Państwu zorganizowaliśmy już tysiące wycieczek, w których udział wzięły setki  uczestników. Dziękujemy Wam za to. 

ATP Lew-Trans jest licencjonowanym biurem podróży, posiada wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Opolskiego oraz gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Signal Iduna. Spełnienie wszystkich warunków legalnej działalności biura oraz nasze zaangażowanie sprawia, że nasi turyści mogą czuć się spokojni o zachowanie najwyższych standardów.

Jesteśmy specjalistą od Polski i jako jedno z nielicznych dużych biur specjalizujemy się w turystyce krajowej. Chcąc jak najlepiej realizować nasze imprezy, to właśnie w tym wąskim zakresie skupiały całe nasze siły, realizując różnorodne formy turystyki, w tym wycieczki szkolne i zielone szkoły, weekendowe wycieczki dla osób indywidualnych, wczasy dla seniorów oraz turnusy rehabilitacyjne.

Przy organizacji naszych wyjazdów stawiamy na jakość. Wycieczki prowadzone są przez najlepszych przewodników i pilotów, jeździmy sprawdzonymi autokarami, śpimy w sprawdzonych ośrodkach wypoczynkowych i hotelach. To wszystko z myślą o naszych turystach.

Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile.

Z poważaniem
Bartłomiej Lewandowski

Transport

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty dotyczącej wynajmu autokarów. Naszą ofertę kierujemy do biur podróży, organizatorów wszelkiego rodzaju imprez, hoteli, szkół, firm, grup zorganizowanych oraz osób prywatnych

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę przewozową na terenie Polski i za granicą. W swojej ofercie posiadamy wiele różnych autokarów w zależności od potrzeb wynajmującego. Autobusy oferowane przez nas mogą być wyposażone w zależności od Państwa wymagań w klimatyzację, WC, barek czy też wideo. Jednocześnie cały czas poszerzamy nasz tabor o kolejne nowe komfortowe autokary w trosce o Państwa bezpieczeństwo.

Naszą ofertę cenową dopasujemy indywidualnie do potrzeb wynajmującego. Dokładną kalkulację wynajęcia autokaru obliczamy na podstawie szczegółowego zapytania, uwzględniając następujące kryteria:

  • wielkość autobusu – ilość miejsc
  • data i godzina wyjazdu
  • data i godzina powrotu
  • miejsce podstawienia autokaru
  • trasa przejazdu – do wyliczenia ilości kilometrów

Ceny wynajmu obliczane są indywidualnie dla każdego zlecenia, tak aby były one jak najkorzystniejsze dla obu stron.

Kontakt w sprawie wynajmu autokaru
Bartłomiej Lewandowski 600 998 914